Akademia Młodych Odkrywców wystartowała po raz trzeci!

logo2

We wtorek, 21 października br., w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, odbyła się III Inauguracja Roku Akademickiego AMO. Najmłodsi studenci otrzymali z rąk Dziekana dr Andrzeja Boczarowskiego indeksy, potwierdzające ich przynależność do braci studenckiej.

Wykład inauguracyjny pt. „Epoka olbrzymów” poprowadził dr Andrzej Boczarowski.

W roku akademickim 2014/2015, 300 młodych naukowców szkół lublinieckich (w tym Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3), będzie odkrywać tajemnice medycyny, historii, geologii, paleontologii i nauk ścisłych.

Organizatorzy AMO

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60