Bieg o Nóż Komandosa

DSCN2569

Dnia 03 października nasze przedszkole uczestniczyło w pikniku „Nasza Armia  w Naszym mieście” organizowanym przez Jednostkę Wojskową Komandosów  z Lublińca. Głównym punktem pikniku był „bieg o nóż komandosa” w którym wzięły także udział nasze przedszkolaki. Dzieci biegły w kategorii  wiekowej „Starszaki”- dzieci w wieku 5 oraz 6 lat. Nasze dzielne przedszkolaki po wspaniałym biegu dotarły do mety gdzie dostały medale, dyplomy, a także jabłuszko oraz „krówkę komandosa” na uzupełnienie energii. Po biegach mieliśmy okazję zobaczyć sprzęt wojskowy oraz posiedzieć w pontonie. Byliśmy także świadkami skoków spadochronowych w wykonaniu Lublinieckich komandosów.

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60