Konkurs z języka angielskiego

W dniu 26.06.2013 4-latki z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie z języka angielskiego przygotowanym przez p. Agnieszkę Kokot. Każde dziecko wzięło udział choć jednej konkurencji oraz zostało obdarowane drobnym upominkiem. Pod koniec, w celu wyłonienia osoby najlepszej w każdej grupie  zadawane były dodatkowe pytania. Najwyższą ilość punktów oraz dodatkowe nagrody uzyskali:

- grupa słoników: Zuzanna Sikora

- grupa żółwików: Mikołaj Pietrucha

- grupa misiów: Jakub Włodarczyk

- grupa piesków: Roberto Dulok

Wszystkim dzieciom, a szczególnie mistrzom poszczególnych grup serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.

Agnieszka Kokot

Komentarze zostały wyłączone.


Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60