Przedszkolaki z wizytą w szkole podstawowej

83

W wtorkowe popołudnie 5 latki ,,Smoki" i ,,Tygryski" wybrały się na spotkanie z uczniami klasy V SP.  Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte przez uczniów, którzy przygotowali dla nich "mini kurs" robienia bransoletek z gumek ,,LOOM BANDS". Każdy przedszkolak podczas tych warsztatów mógł samodzielnie pod czujnym okiem uczniów zrobić swoją bransoletkę. Dzieci miały także okazję usiąść w szkolnych ławkach oraz zobaczyć jak wygląda lekcja techniki w szkole podstawowej - bardzo im się to spodobało.Wychowawczynie przedszkolaków bardzo dziękują pani Ewie Świerc oraz V klasie SP za miłe spotkanie.

 

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60